Hakkımızda

CHS Endüstriyel Ürünler San. Tic. A.Ş., 1993 yılında özel endüstriyel kimyasallar ve yardımcı malzemelerin temini konusunda faaliyete başlamıştır.

Zaman içerisinde ürün yelpazesini genişleterek, gıda, ilaç, kimya, petrokimya, enerji, elektrik, elektronik ve yapı sektörlerine yönelik özel endüstriyel  kimyasalların temini ve dağıtımını da faaliyet konuları arasına almıştır.

Bu faaliyetlerinin yanısıra, 2005 yılında  bitkisel yağ esaslı endüstriyel kimyasalların üretimini gerçekleştirmek üzere CHS OLEO tesisi kurulmuştur.

İstanbul/Tuzla’da bulunan fabrikamızda ağırlıklı  PVC sektörü olmak üzere, kablo, metal, deri, tekstil , madeni yağ, boya ve diğer endüstriyel  uygulamalara yönelik yağ kimyasalları ile bazı özel endüstriyel kimyasallar üretilmektedir. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile  kısa süre içerisinde konusunda lider üretici olmayı başarmıştır.

2011 yılında yapmış olduğu yeni yatırım ile üretim kapasitesini artırarak, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak amaçlı ürün portföyünü genişletmiştir.

Hedef sektörleri ile ilgili olarak, üretim faaliyeti ile birlikte  konularında dünyanın önde gelen üretici firmalarının temsilcilik ve dağıtıcılığını devam ettiren firmamız, teknolojiyi çok yakından takip eden uzman teknik kadrosuyla her zaman müşteri gruplarının çözüm ortağı olmakta ve onların taleplerini en hızlı ve ekonomik şekilde karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan firmamız, sunmakta olduğu ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi temel ilke edinmiştir.