ÜRETİM

CHS Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki fabrikamız 2004 yılında faaliyete geçmiştir.  Kimya sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle müşterilerinden gelen talepleri ve piyasada son gelişmeleri değerlendirerek Ar&Ge yatırımlarını arttırmış, üretim çeşitliliği ve kapasitesini büyütmüştür. 2011 yılından itibaren İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesinde  modern yeni tesisinde üretimini sürdürmektedir.

Uluslarası standartlarda  ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla PVC sektörü başta olmak üzere Boya, Metal, Madeni Yağ, Tekstil, Tarım ve Yapı  sektörlerine hizmet vermektedir.

CHS Endüstriyel Ürünler , müşterilerine verdiği hizmet kalitesinden ödün vermemeyi kendine hedef haline getirmiştir. Bu amaçla, kullandığı hammaddelerden başlayarak, ürün müşteriye ulaşana kadar geçen tüm adımları kontrol etmekte ve her ayrıntıya önem vermektedir. Uzman ekibiyle, çalıştığı firmalara satış öncesi ve sonrasında teknik destek sunmakta, müşterilerinin kalite standartlarını korumasına ve geliştirmesine katkıda bulunmaktadır.

Kalite politikasının yanında dinamik yaklaşımı da benimseyen firmamız, ürün  portföyüne yeni ürünler ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. İş Güvenliği ile Çevresel konulara duyarlı ve REACH tüzüğüne uygun olarak üretimlerini sürdürmektedir.